Werk Voor Iedereen: Het event voor werktalent met een kwetsbare positie op de arbeidsmarkt. Georganiseerd door het WerkgeversServicepunt en MidZuid. 

Werk vinden dat bij jou past? Op 16 april zijn bedrijven uit de gemeenten Altena, Drimmelen, Geertruidenberg en Oosterhout aanwezig bij MidZuid. Zij zoeken nieuwe collega's. Nieuwe collega's die een kwetsbare positie op de arbeidsmarkt hebben. Tijdens dit event kun je je vragen stellen en is er een klik dan kun je in een rustige omgeving verder samen kennis maken. Daarnaast is er een photobooth en kan je professionele foto's maken voor op je cv. Ook altijd al een kennis willen maken met hoe technologie ondersteunt in werk? Ook dit kan op 16 april. TINT is aanwezig om demonstraties te geven over hoe bijvoorbeeld een EXO skelet ondersteunt in lichamelijke inspanning tijdens het werk. Meld je snel aan!

Hoe verloopt de ochtend?
Om 09:00 uur zal er een welkomstwoord zijn van de algemeen directeur van MidZuid Jos Rooijmans. Om 09:30 uur starten er 3 rondes met voorlichtingen. Tijdens deze rondes kan je informatie krijgen over verschillende branches. Zo is er voor de zorg branche de organisatie Surplus aanwezig. Voor de logistiek branche PostNL en voor het groen VLM Hydrocultuur. De branche productie wordt vertegenwoordigd door Permanento en de horeca branche door Onze Kerk. De laatste ronde met voorlichtingen eindigt om 11:15 uur. Om 11:30 uur is er tijd voor de zogenoemde klikgesprekken met wellicht een potentiële nieuwe werkgever. 

Klikgesprekken
Je krijgt de kans om in een persoonlijk gesprek kennis te maken met lokale werkgevers uit verschillende branches. Iedere werkgever heeft een spreekruimte waarin jij in alle rust vragen kan stellen over hoe het werken bij dit bedrijf is. Wanneer je het fijn vindt om iemand mee te nemen om het gesprek samen te doen dan is dat helemaal prima. Wie weet ga jij zo je nieuwe baan of stageplaats vinden!

Hieronder zie je welke bedrijven er aanwezig zijn voor de klikgesprekken:

LVD (Landelijke Verkeers Dienst) | Logistiek
Vebego Cleaning Services | Schoonmaak
Onze Kerk | Horeca
Polderzon Grond en Groenwerken bv | Groen
Tzorg | Zorg
SMB Genderen | Techniek
ProfLinQ Brabant BV | Groen
Jumbo Supermarkten | Detailhandel
LiquidMasters BV | Techniek
VLM Hydrocultuur | Groen
Monta | Logistiek
Vebego Groen | Groen
Superstar | Productie
Surplus | Zorg
PostNL | Logistiek
BetaCompany | ICT
BF Logistics | Logistiek
Globen | Groen
Steelprotection Group | Metaal

Nieuwsgierig geworden? Meld je aan via onderstaande link en wellicht vind je je droombaan!

Meld je hier gratis aan!

Tot 16 april bij MidZuid!